PODPORNÉ ROZHOVORY


Podporné rozhovory, ktoré ťa prevedú cestou sebapoznávania.


Vysoké nároky dnešnej uponáhľanej doby v nás čoraz častejšie vyvolávajú vnútorné napätie, duševnú nepohodu až pocity vlastnej nedostatočnosti. Mnohé z nás tieto pocity poznajú a stretávajú sa s nimi. Dobrou správou ale je, že s tým vieme pracovať a že to môže byť aj inak.    


SPOMALIŤ. NALADIŤ SA NA SEBA. UZAVRIEŤ MIER VO SVOJOM VNÚTRI.    ROZVÍJAŤ K SEBE PRIATEĽSKÝ VZŤAH TI POMÔŽE K LEPŠEJ KVALITE ŽIVOTA          A KU KRAJŠÍM A PRAVDIVEJŠÍM VZŤAHOM.

" Ak sa akceptujem taký, aký som, tak sa mením. Nedokážeme sa zmeniť, nemôžeme postupovať vpred, pokiaľ úprimne neprijmeme samých seba takých, akí sme. Keď sa to stane, zmena nastáva takmer znenazdajky. Keď sa staneme sami sebou, vzťahy s druhými ľuďmi budú naozajstné. Ozajstné vzťahy sú nádherné, pretože sú plné života a zmyslu."

-Carl Rogers-


Mojím zámerom je podporiť ťa tam, kde sa nachádzaš a spolu s tebou hľadať tvoju správnu cestu za životom, v ktorom sa budeš cítiť dobre. 

Počas rozhovoru ti vytváram bezpečný a dôverný priestor. Nehodnotím, ako premýšľaš, čo hovoríš a ako sa správaš. Dáva ti to príležitosť prejaviť sa vo svojej pravdivosti, bez strachu z kritiky či posudzovania. 

Spoločne sa pozrieme na tvoju situáciu, ujasníme si čo je pre teba dôležité a kam chceš smerovať. O tom, do akej hĺbky v rozhovore pôjdeme rozhoduješ ty - je to tvoj čas pre teba.

Pôjdeme na to láskavo, jemne a ľudsky. Pre mňa je dôležité, aby si sa cítila bezpečne a príjemne. Aby sme dbali na tvoje potreby, tvoje priania a hodnoty. 

DOPRAJ SI ČAS PRE SEBA 

PODPORNÉ ROZHOVORY prebiehajú online (cez aplikáciu ZOOM), takže počas nášho stretnutia si vieš pripraviť príjemnú atmosféru v pre teba známom prostredí a spraviť si pohodlie. 

Cena podporného rozhovoru je 44€ . 

Trvanie: 60minút.

Nie si si úplne istá, či sú podporné rozhovory to, čo hľadáš? Využi krátky zoznamovací rozhovor zDARma.


Pracujem podľa štandardov Medzinárodnej federácie koučov (ICF), čo ma zaväzuje k mlčanlivosti, dodržiavaniu etických zásad a k ďalšiemu sebarozvoju a vzdelávaniu. Ponúkané služby nie sú náhradou psychoterapie.   


♡ 
© 2023 SERENITY in ME.
 Všetky práva vyhradené.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!